B blastpit Registered 18 Януари 2010 #1 Здравейте създадох Група във Фейсбук и искам да добавя Fanbox в сайта си но не мога да намеря кода във Фейсбук някой можели да ми помогне?
Здравейте създадох Група във Фейсбук и искам да добавя Fanbox в сайта си но не мога да намеря кода във Фейсбук някой можели да ми помогне?
A akolevutd Registered 30 Април 2010 #4 Зарежда се JS код facebook, като към него слагаш css документ, за да стайлнеш бокса.