Ах , от кога не съм писал нова тема ехе ... :?
Та гледам че бая хора са се запалили в facebook включително и аз
Та дайде да си дадем тука може би линкове към профилите ...
за да сме приятели
или защо не нaправим направо една стена на сайта
web-tourist
и така всички там да се забавляваме заедно :lol:
http://www.facebook.com/profile.php?ref=name&id=1583422507
Та гледам че бая хора са се запалили в facebook включително и аз
Та дайде да си дадем тука може би линкове към профилите ...
за да сме приятели
или защо не нaправим направо една стена на сайта
web-tourist
и така всички там да се забавляваме заедно :lol:
http://www.facebook.com/profile.php?ref=name&id=1583422507