facebook :P

RiddleR

Registered
Ах , от кога не съм писал нова тема ехе ... :?

Та гледам че бая хора са се запалили в facebook включително и аз :)

Та дайде да си дадем тука може би линкове към профилите ...

за да сме приятели :)

или защо не нaправим направо една стена на сайта

web-tourist

и така всички там да се забавляваме заедно :lol:

http://www.facebook.com/profile.php?ref=name&id=1583422507
 
Добре де, само аз ли не намирам нищо интересно в тия социални мрежи? Или здраво изоставам или вие много напредвате ^^.
Обяснете ми с няколко думи, какво толкова ви предлагат.

офф:// Санд, ВФТ, к'ви са тия очила-дробове на лицето ти :D
 
Не си единствен :)
На мен много пъти са ми обяснявали колко са готини и т.н. и т.н...
Не помогна :D
 
да не отварям нова тема ще пиша в тази :)

другия четвъртък съм тук в моя град за хаус парти ,

тези който са от София и Софийска област ако искат да заповядат :lol:

75 км. са от София до тук ...

ако исакт да заповядат да ме слушат на живо :wink:

Естествено ,че от кадето и да сте , сте поканени , просто се съмнявам да биете толкова път ... :)

за да разберете що иде реч :

http://www.4shared.com/file/154940307/319c42d6/DJVATO_-_Yes_we_can.html


ако има заинтересовани , да ми пишат :wink:
 
Искам да попитам, къде се намира това където като влезеш в него има всякакви смешни въпроси с отговорите им.

Пример: Каква е разликата между батерията и жената? Че батерията има поне една положителна страна ;д

търсих в менюто но нищо не намерих help
 

Back
Горе