V vikev Registered 30 Май 2009 #3 ами само домейна е безплатен, а си го хоствам на моя комп и да ти кажа, когато ми излезе сметката за ток не е никак безплатно
ами само домейна е безплатен, а си го хоствам на моя комп и да ти кажа, когато ми излезе сметката за ток не е никак безплатно