Fifa world cup 2026

Pok4

Registered
The FIFA World Cup 2026™ will be played in 16 cities across the United States, Mexico and Canada. Houston is among 17 cities vying to become a U.S. host city. A final decision is expected in the first half of 2022.

Последно редактирано:

Pok4

Registered
Освен, ако Путин (или наследника му) не му скимне тогава да ги удари. Ще е наистина световно.. Екип ракееееета.. (това от покемон..)

Последно редактирано:

Blinky

Administrator
Екип
Освен, ако Путин (или наследника му) не му скимне тогава да ги удари. Ще е наистина световно.. Екип ракееееета.. (това от покемон..)
Явно живота продължава. И аз съм много учуден да се правят планове на такова ниво, а реално положението да не е никак добре в световен мащаб. Но те си го планират пък каквото стане в бъдеще явно. Винаги може да се отмени, нали?

Blinky

Administrator
Екип
Ако не на тва до 100-200 години ще ни огрее :D
Абе нещо не съм оптимист за това и след толкова време. Не искам да обидя никой, но се чудя на мазохизма на хората, които гледат бг футбол. Достатъчно е да следиш испанското или немското първенство, за да разбереш, че не гледаш много футбол в бг. Но това е лично мнение и пак се извинявам, ако обиждам някой на тази тема.

Blinky

Administrator
Екип
в бг футбола тия години наляха пари и сега са по равностойни отборите, че не струват е ясно, ако ги сравниш с англия са на ниво лига 1
Видях, че и Божинката дойде тук? Това е сигнал. :)

Blinky

Administrator
Екип
Божинката от години е в родния футбол и пада все по ниско, доскоро беше в Септември , сега ще играе от пролетта в Добруджа в някоя от Б групите
Ужас, явно аз нещо съм изпуснал. Мислех, че сега влиза в родния футбол. Явно толкова го и гледам и аз. :)

Blinky

Administrator
Екип
А не, в началото игра за Левски, после беше в Ботев Враца, май мина и през Славия, след това в Септември и сега в Добруджа, от 4-5 години е в бг
Боже, Боже. Сериозно падение. И как точно още поддържа този файлстайл? Нещо не ми се връзва, или е някакво изхвърляне.

pepo_999

Registered
е той в сити, ювентус взимаше милиони евра заплата, не вярвам да е пръснал по мацки всичко, все пак почна от 16-17 годишен да взима добир пари, още като беше в Лече

ето малко от укипедията

През зимната пауза на 2019 г. Божинов се завръща в Левски София като свободен агент.

През лятото на 2019 г. Божинов отново се завръща в Ботев (Враца) като свободен агент. През зимната пауза на 2019 г. напуска Ботев (Враца), след само 7 изиграни мача.

През зимната пауза на 2020 г. Божинов поддържа форма с тима на Септември (София), след което на 13.02.2020 г. подписва с италианския Пескара. През лятото на същата година след само 3 изиграни мача Божинов напуска Пескара.

На 15 септември 2020 г. Божинов отново се завръща в Левски София. Напуска отбора на Левски през 2021 г. след идването на Станимир Стоилов.

На 10 януари 2022 г. Божинов подписва със Септември (София) до края на сезона. На 11 октомври 2022 г. Божинов напуска Септември (София) след раздялата на клуба със старши треньора Славко Матич.

Blinky

Administrator
Екип

Горе