fix към IE6

embaka

Registered
значи с тоя клас фиксирам Firefox, IE8, Safari 4.0, Opera 10.0, обаче имам проблем с IE6 - с около 5 пиксела се измества на ляво, как да го фиксна за тоя бъгав IE6

Код:
body {
background:url(img/bg.jpg) no-repeat;
font-family : Verdana;
font-size : 12px;
color : #424242;
margin-left:30px;
}
*> body {
margin-left:38px;
}
 
off// в грешка си, официалната статистика на големи сайтове КАЗВА, че mozilla firefox е най-използваният браузър.
 
Прочети тук:
http://www.quirksmode.org/css/condcom.html

Иначе гледах статистики в интернет и почти всички показват различно. Някои казват, че най-популярен е Firefox, а други - IE.
Няма как IE да не се използва. В офисите се ползва Windows XP/98,
при които ИЕ е сложен по подразбиране.
Плюс това доста от хората които работят на компютри си нямат никакво понятие от уеб и уеб сърфиране и затова нямат претенции кой браузър да ползват. :lol:
 
темата касае друго, не ме интересуват вашите мнения за статистики, имам си и от това което се вижда над 70% се заема от IE, така че без коментари повече, попитах за фикс, а от муха стана слон :?
 

Back
Горе