Зравейте в момента прая едно сайтче с доста greensock-tweening и предполагам, че затова става бая тежичък. При натискане на ботон се сменя цвета на фона и в този момент започва да сече... Искам да попитам дали ако го правя на отделни SWF-ове ще стане по лек? Или ако имате друга идея..?