Flash player/icecast2 player

Виж тука, немога да се занимавам :) .. смисъл бих искал, но немога, сега лягам.
 
отваряш minicaster.xml и редактираш тея редове
Код:
<mount>http://my.icecast.xx:8000/live/</mount>  <website>http://my.website.xx</website>

а това са настройките за автостарт и сила на звука
Код:
<init autoplay="0" volume="80" reload="5" xfade="0" />
 

Back
Горе