N Neytrex Registered 23 Юни 2009 #1 Здравейте Искам да сложа да се слуша радио във флаш player. Сайта ми е писан под html и има флаш елементи.Ето от тук може да си изтеглите player-а. Сайта за радиото ми е този. Благодаря предварително и +1
Здравейте Искам да сложа да се слуша радио във флаш player. Сайта ми е писан под html и има флаш елементи.Ето от тук може да си изтеглите player-а. Сайта за радиото ми е този. Благодаря предварително и +1