Flash Player + Radio

Neytrex

Registered
Здравейте :) Искам да сложа да се слуша радио във флаш player. Сайта ми е писан под html и има флаш елементи.Ето от тук може да си изтеглите player-а. Сайта за радиото ми е този. Благодаря предварително и +1 :P
 

Back
Горе