и аз така си казах,но нищо не съм инсталирал на този диск,само на другите два,и все пак се оправих чрез сейф мод.И тъй и тъй съм направил тема имаше малък проблем при инстала с надраскан диск и инсталирах уин-а на 2та други диска,т.е. 2 уин-а как да разбера с кой съм в момента :?
Влез в Task manager-а и дай на процеси и провери дали няма програма или някакво приложение от Е:/ да се ползва в момента, терминирай го и давай отново. Ако не стане така рестартирай си компа и след това излез ръчно от всички приложения в лентата на задачите долу в дясно. Ако в Е:/ ти е windowsa обаче...