ReCoNeC7eD
Registered
Не ми бачка Forum Bot Agent
не знам как да го настроя
Като копирам кода на адсенс и ништо не става на PHPF 7 съм
Инфуснал съм го както трябва
не знам как да го настроя
Като копирам кода на адсенс и ништо не става на PHPF 7 съм
Инфуснал съм го както трябва
Код:
<script type="text/javascript">
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>