Forum Bot Agent

ReCoNeC7eD

Registered
Не ми бачка Forum Bot Agent
не знам как да го настроя

Като копирам кода на адсенс и ништо не става на PHPF 7 съм
Инфуснал съм го както трябва

Код:
<script type="text/javascript">
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>
 
Оправих се
Трябва ше да сменя кода на :

Код:
<script type='text/javascript'>
google_ad_client = 'pub-0653453923937504';
google_ad_slot = '3610799714';
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
</script>
<script type='text/javascript' src='http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js'></script>
 

Back
Горе