forumche-bg и forumche

KlaXeN

Registered
Кажете си мненията за сайтовете!

http://forumche.net - моля не се регвайте на празно ако искате да видите как изглежда http://cs.forumche.net - ето един демо акаунт.

http://forumche-bg.com

на втория спонсора му е http://dgm.bg ако ще питате :wink: пп: няма банер защото утре ще се срещнем за първи път и тогава ще сложа банер. Засега това е само факт.
 
Браво (dumi/kashkin a вече klaxen)
Най-накрая си си взел домейн..
----------

За другия сайт ...
Вече има сайт с такъв темплейт..


:)
 
debian каза:
Браво (dumi/kashkin a вече klaxen)
Най-накрая си си взел домейн..
----------

За другия сайт ...
Вече има сайт с такъв темплейт..


:)

Нямам нищо общо с dumi и kashkin :?
 
Как като си ти
Гледам и в други форуми си с този ник
Сайта не е центриран
И това е темплейт
 
oXteR каза:
Как като си ти
Гледам и в други форуми си с този ник
Сайта не е центриран
И това е темплейт
не разваляй сия на чувека прикртието че .. хаха :)
Иначе бии на темплейт и не бива за такъф сайт ;)
 

Back
Горе