Кажете си мненията за сайтовете!
http://forumche.net - моля не се регвайте на празно ако искате да видите как изглежда http://cs.forumche.net - ето един демо акаунт.
http://forumche-bg.com
на втория спонсора му е http://dgm.bg ако ще питате :wink: пп: няма банер защото утре ще се срещнем за първи път и тогава ще сложа банер. Засега това е само факт.
http://forumche.net - моля не се регвайте на празно ако искате да видите как изглежда http://cs.forumche.net - ето един демо акаунт.
http://forumche-bg.com
на втория спонсора му е http://dgm.bg ако ще питате :wink: пп: няма банер защото утре ще се срещнем за първи път и тогава ще сложа банер. Засега това е само факт.