FTP проблем при триенето на файлове.

index

Super Moderator
Доста странен проблем имам напоследак....
Когато съм създал папка и копирал в нея някакво съдържание посредством PHP скрипт ,следтова немога да ги изтря папките,нито да промена правата над тях.
Код:
Response:	550 Can't remove directory: Permission denied
Command:	CWD /public_html/mbbhost/forums/63/
Response:	250 OK. Current directory is /public_html/mbbhost/forums/63
Command:	PWD
Response:	257 "/public_html/mbbhost/forums/63" is your current location
Command:	RMD forum
Response:	550 Can't remove directory: Permission denied
Command:	CWD /public_html/mbbhost/forums/
Влезнал съм през главният потребител mybgblog. а не през mbbhost...Възможно ли това да е причината?
За пръв път се срещам с такъв проблем.
Дори и с PHP скрипт немога да ги изтрия.
Какво да правя?
 
ами преинсталирай фтп клиента нз друг начин нямал съм такъв проблем
П.С. Аз съм с Файл Зила и неам проблеми :)
 
Хора спрете се с това "Преинсталл".
Аз съм под линукс и да го преинсталл и да не го преинсталл няма да има файда.
То от Цпанела неискат да се трият камоли от друго място.

Преинсталацията едно време я правехме само в краен случай,когато неможе нищо да се оправи,а сега всеки трети вика - преинсталл това , унова, или рестарт.




Не е от ФТП клиента.
Не съм запознат със системата им за хостинг , но имам чуството ,че когато съм аднал другият домейн се е създал още един потребител,и той трябва да се адне в някоя група.Ала надали е така.
 
Пак нестава и от там.
Мисля ,че проблема е групата на юзера.
Всички файлове който са в mybgblog имат собственик/група >
mybgblog/65534
А пък тези които са в mbbhost.info са с : 65534/65534
 
Заинтересувах се как може да станат файлове и папки недостъпни и взех че си направих и аз един такъв без да искам. Няма права за достъп за четене и изобщо не мога да го изкарам в списъка , макар че си е там и работи. :idea: Нз. как да го оправя.
 
Добре дошъл в клуба.
Смятам,че при адването на другият доемйн се е създал нов профил,който не е аднат в същите групи като главният (при мене mybgblog).
Говорих с NetCutter и той потвърди ,че има и такава възможност.
 

Back
Горе