P ProBy Registered 18 Октомври 2009 #1 имам линукс в гноме среда, мога ли да госменя на кде когато си поискам да ги сменям ?
R r0073x Registered 18 Октомври 2009 #2 Да. Просто гъташ едната графична среда и после избираш другата. А и щеше да е хубаво, да бе пояснил, с коя дистрибуция си
Да. Просто гъташ едната графична среда и после избираш другата. А и щеше да е хубаво, да бе пояснил, с коя дистрибуция си
P ProBy Registered 18 Октомври 2009 #3 със мандрива съм.А ще ми кажете ли от къде да си изтегля КДЕ.Имам предвид че само графичната среда да се сменя не цялата ОС
със мандрива съм.А ще ми кажете ли от къде да си изтегля КДЕ.Имам предвид че само графичната среда да се сменя не цялата ОС
R r0073x Registered 18 Октомври 2009 #4 За Mandriva не знам, как става. А иначе не е нужно да сменяш цялата ОС. Има си начини да се инсталира само определена графична среда
За Mandriva не знам, как става. А иначе не е нужно да сменяш цялата ОС. Има си начини да се инсталира само определена графична среда