GNOME +KdE

ProBy

Registered
имам линукс в гноме среда, мога ли да госменя на кде когато си поискам да ги сменям ?
 
Да.
Просто гъташ едната графична среда и после избираш другата.
А и щеше да е хубаво, да бе пояснил, с коя дистрибуция си
 
със мандрива съм.А ще ми кажете ли от къде да си изтегля КДЕ.Имам предвид че само графичната среда да се сменя не цялата ОС
 
За Mandriva не знам, как става.

А иначе не е нужно да сменяш цялата ОС.
Има си начини да се инсталира само определена графична среда
 

Back
Горе