hostbulgaria.com???

LiRiX

Registered
Излеждат добре като цена/качество.

Нали знаеш: "Имаш кола за 100 лв - караш кола за 100 лв, имаш кола за 1 000 лв караш кола за 1 000 лв".

Няма да е зле ако питаш някой който е хостнал нещо при тях.

Kahn_Fan

Registered
Ами за тях мога да ти кажа само добри неща, прди 2-3 месеца бях на техен хост с техен домейн и имах сайт който вървеше добре обаче поради причини вече го няма.
Мога да кажа че съм ги търсил дори в 2-3 часа през ноща и винаги са се отзовавали, да не говорим колко са ми обяснявали.
Абе с 2 думи доста добра хост фирма. А и самото отваряне на страницата ставаше бързо.
Ем тва, дано сам ти помогнал!

mute

Registered
mizarck каза:
hostbulgaria.com
са доста добри но ако аз избирах бий избрал icn.bg или host.bg
абе за хост.бг съм сагалсен но за ИСН не нещо несам доволен преди 3 дена им пратих писмо още чакам отговор.

по темата: несъм чувал някои да се оплаква от хостбългариа даже вече съжелявам че недадох 10 лева повече и неси взех хост от тях а взех от исн

index

Super Moderator
mute каза:
mizarck каза:
hostbulgaria.com
абе за хост.бг съм сагалсен но за ИСН не нещо несам доволен преди 3 дена им пратих писмо още чакам отговор.

по темата: несъм чувал някои да се оплаква от хостбългариа
Дай линк за хостбългария

Admin

Registered
index каза:
mute каза:
mizarck каза:
hostbulgaria.com

по темата: несъм чувал някои да се оплаква от хостбългариа
Дай линк за хостбългария

http://hostbulgaria.com :)

Вече има 1000 хостинг фирми и аз не знам коя каква е.

index

Super Moderator
Един въпрос за хостинга.
Поръчвам си за една година и преди да изтече могали да ги продължа нали ???

mute

Registered
index каза:
LiRiX каза:
Да естесветно, но ако закъснееш трият хоста.
Еее то е ясно , ама като казваш хоста , имаш предвид всичко нали ?

обикновенно ти пращат писма с които те предопреждават че хостинга ти изтича. Имам един хост които изтече преди 10 дена и още нессаго изтрили визлизам си в контрол панела и си правя каквото искам ;) незнам защо са го оставели още можеби ги марзи ;)

Kahn_Fan

Registered
След като изтече хоста оставят го някаде към 1-2 седмици, поне при мен беше така, като ги попитах защо е така те ми отговориха, че повечето им клиенти се суетели с плащанията и се бавели и затова.

Admin

Registered
Kahn_Fan каза:
След като изтече хоста оставят го някаде към 1-2 седмици, поне при мен беше така, като ги попитах защо е така те ми отговориха, че повечето им клиенти се суетели с плащанията и се бавели и затова.

Да .
И аз забелязах такова нещо в host.bg

Хоста не го платих но те не го отрязаха веднага.

Slavei

Registered
admin каза:
Kahn_Fan каза:

Да .
И аз забелязах такова нещо в host.bg

Хоста не го платих, но те не го отрязаха веднага.

хм... на хост.бг не им ли е орязан доста phpMyAdmina?

Като стана дума за орязани права, phpMyAdmina на сървъра на гото.бг в БГ му липсват някои неща - table options, move table, alter table, може и друго да имаше, ама сега не се сещам... Този колокиран в Англия си е ок, за този в САЩ не мога да коментирам.
Иначе от гото.бг съм доволен - винаги е бил на линия и с добър трафик към него. От подръжката имам някои забележки, но основният им проблем е мейл съвъра, който се дъни понякога. :(

хостбългария преди две седмици, ако не се лъжа ми направиха много лошо впечатление, като малко след обяд спряха съвъра си за да "добавят" процесор?!

Admin

Registered
Ми да си призная...
На тези сайтове, които местих май нямаше база данни.
Най обичам такива сайтове. :)
Само ХТМЛ.

Slavei

Registered
admin каза:
Ми да си призная...
На тези сайтове, които местих май нямаше база данни.
Най обичам такива сайтове. :)
Само ХТМЛ.

особено ако има ssh ;)

пп
едитнах си горното мнение

E398

Registered
mizarck каза:
hostbulgaria.com

icn.bg не си прав ;) И аз хоствам там, но са много зле ... Не разбират особено ... Иначе са горе/долу добре ... Ама бих предпочел други, но вече е късно :)

Горе