M mitkoik Registered 3 Декември 2009 #1 Здравейте искам да попитам един малко глупав въпрос.Кой е знака за стрелка от дясно на ляво в html или др.
Здравейте искам да попитам един малко глупав въпрос.Кой е знака за стрелка от дясно на ляво в html или др.
N nzhul12 Registered 3 Декември 2009 #2 mitkoik каза: Здравейте искам да попитам един малко глупав въпрос.Кой е знака за стрелка от дясно на ляво в html или др. Увеличете... > <-- ==> <== --> < ??? Какви стрелки бе мен ? я обясни че нещо ...
mitkoik каза: Здравейте искам да попитам един малко глупав въпрос.Кой е знака за стрелка от дясно на ляво в html или др. Увеличете... > <-- ==> <== --> < ??? Какви стрелки бе мен ? я обясни че нещо ...
M mitkoik Registered 3 Декември 2009 #4 emagi каза: http://snipplr.com/view/2762/arrow-entities/ Увеличете... Точно това ми трябваше благодаря ти!
emagi каза: http://snipplr.com/view/2762/arrow-entities/ Увеличете... Точно това ми трябваше благодаря ти!