HTML знак за стрелка

mitkoik

Registered
Здравейте искам да попитам един малко глупав въпрос.Кой е знака за стрелка от дясно на ляво в html или др.
 
mitkoik каза:
Здравейте искам да попитам един малко глупав въпрос.Кой е знака за стрелка от дясно на ляво в html или др.

>
<--
==>
<==
-->
<

??? Какви стрелки бе мен ? я обясни че нещо ...
 

Back
Горе