IP смяна

xanoc

Registered
Здравейте! Бях пуснал 1 тема, търсех програма, която да изписва друго IP, вместо моето. HerpaMoTeH отговори следното:
От настройките на мрежовата карт си настройвап прокси сървъра и от там вече си с друго IP.
Рутера е Linksys (ако е нужно да знаете) и искам да ми помогнете за настройките, които трябва да направя, но смисъл да не ми променя истинския. Благодаря предварително!

има си програми(безплатни и платени). За да не слагам линкове и да нарушавам правилата,влезни в гугъл и си напиши change ip или hideip . Има добри програми(безплатни). Има и добри платени с пробен лиценз.

Кажи за какво точно ти трябва? За уеб браузване или за игра?
И в двата случай можеш да ползваш т.нар. proxy (това, за което ти е писал човека) и то не зависи от рутера(е, може да се накара и оттам да работи, но в случая е сложно, няма смисъл).

Е, обясних ти принципа, колегите ако могат - да дадът програма, аз не се наемам :)

Едит: Инсталирай си Tor - тя ще работи, изпробвано многократно, но си е бавничко.

Ползвал съм MaskMyIP, дава ти друго ай'пи от Америка, ако искаш от други държави, трябва да си платиш. :) Програмта е доста добра и лесна за употреба. :)

Мерси за отговорите, предпочетете ми някоя която да става за игра и браузер, защото това ми трябва.

Мисля, че тази по-горе, която ти казах MaskMyIP ще ти свърши работа. Маскира ти ай'пи-то от всякъде. ;]

Какво значи "да става за игри"? Ами то всичко си зависи от интернет връзката ти и най-вече от самото забавяне(ако си с оптика, забавянето пада, тоест няма да имаш проблеми), също ти зависи и от международната свързаност, понеже сървърите не са в БГ.

rosko каза:
Какво значи "да става за игри"? Ами то всичко си зависи от интернет връзката ти и най-вече от самото забавяне(ако си с оптика, забавянето пада, тоест няма да имаш проблеми), също ти зависи и от международната свързаност, понеже сървърите не са в БГ.
Предполагам, че става въпрос за някоя онлайн игра, която има рестрикции за едно IP..., гласувания и т.н.

Ясно де, аз се обосновах защо при един ще стане дадена програма, при друг не.. Ако пинга(забавянето) до сървъра е голямо(което в повечето случай е нормално), то няма да може да играе, дори един C Strike да е...

Горе