S stasir Registered 9 Април 2007 #1 Значи искам да помоля някой да даде линк към чат за IPB 2.2 и също така с БГ обяснение как да го инстална .
Значи искам да помоля някой да даде линк към чат за IPB 2.2 и също така с БГ обяснение как да го инстална .
P porostorm Registered 9 Април 2007 #4 mn_dolen каза: И аз го намерих но линка не работи... Увеличете... писах на соник, тия дни ще го има
M mn_dolen Registered 10 Април 2007 #5 http://forums.webleit.com/index.php?s=32efc09473c55a729a0ec2e02bccda84&act=attach&type=post&id=39
S stasir Registered 10 Април 2007 #6 Да ама искам и БГ обяснение,че така ми малко трудно да го инстална