IRC скрипт

h4x0r

Registered
Преди 2 3 седмици като се рових в интернет намерих един сайт от който влизъш в irc сървър / канал.. (не му разбирам много :Д )

Та някой може ли да ми даде скрипта..

Пример:
Отварям localhost/index.php и да излиза да се пише ник ... дано да съм ви го обеснил както трябва

Намерих един такъв сайт

http://embed.mibbit.com/?server=irc.spnet.net&channel=%23web%2C%23pristis&noServerTab=false&noServerNotices=true&noServerMotd=true
 

Back
Горе