Принципно ако си търсиш някаква апликация, търси тук -> http://getjar.com/
Има хубави плеъри само за музика (пробвал съм ги почти всичките ).
Най-добре е да гледаш филмите с плеъра по дафаулт. Според мен просто филма е с голяма резолюция за да върви само аудиото.
Не си тегли готови филми. Сваляй си обикновени avi-та и ги конвертирай с Xilisoft Ultimate Converter! Страхотен е. Настрой си резолуцията на филма според твоята и има поле да си вградиш субтитри
филма е точно с моята резолюция даже теле ми го има в списъка обаче пускам видеофилми намирам го и то почва аудио а ако е 3gp нямам проблеми но почти няма такива филми
Затова ти казвам, НЕ ТЕГЛИ ГОТОВИ ФИЛМИ!
В предният пост ти обясних как да си ги правиш сам!
Зависи от компа ти, но един филм се конвертва към 10-15 мин.
:?: