R redsystem Registered 17 Юли 2009 #1 Имаше такъв код, който се слага в сайта и като се отвори сайта, той не може да се затвори след това, защото като се опиташ да го затвориш със курсора той бяга от нея.
Имаше такъв код, който се слага в сайта и като се отвори сайта, той не може да се затвори след това, защото като се опиташ да го затвориш със курсора той бяга от нея.