[JavaScript] Затваряне на сайт?

redsystem

Registered
Имаше такъв код, който се слага в сайта и като се отвори сайта, той не може да се затвори след това, защото като се опиташ да го затвориш със курсора той бяга от нея.
 

Back
Горе