K kriss Registered 1 Януари 2010 #2 аз ползвам ето този и съм доволен. описано е всичко и ако имаш въпроси за вграждането питай
D DarkSiteBG Registered 3 Януари 2010 #3 ето още едио предложение Overlib балонче с някой възможности за стилизация ето ти линк:http://www.bosrup.com/web/overlib/
ето още едио предложение Overlib балонче с някой възможности за стилизация ето ти линк:http://www.bosrup.com/web/overlib/
L Liberate Registered 3 Януари 2010 #4 http://www.lullabot.com/files/bt/bt-latest/DEMO/index.html дали па е тоя не е най-готиния :wink:
D DarkSiteBG Registered 3 Януари 2010 #5 за виси от гледната точка, нода хубав е не го знаех не съм търсил преди съм ползвал overlib и за това за него се сетих ако бях драснал в google можеше и този да намеря.
за виси от гледната точка, нода хубав е не го знаех не съм търсил преди съм ползвал overlib и за това за него се сетих ако бях драснал в google можеше и този да намеря.
D DarkSiteBG Registered 3 Януари 2010 #6 вграждането става като секи друг javascript , но ако имаш въпроси драсни.