Javascript - статистика (от датабазата)

sharkylx

Registered
Здравейте , направих си собствен брояч (като tyxo)
untitled.png
. Ползва датабаза като за всеки ден се записват уникалните посещения и общия брой удари (hits) на сайта . Направил съм си го за лична употреба , но все пак искам да си направя статистика посредством javascript . Имате ли някой JS който да може да ги изкара с графика например подобна на tyxo.бг .

Мерси предварително :p .

П.П. Може би ми трябва flash но все пак ако имате такава JS статистика споделете моля ви :)

sharkylx каза:
Здравейте , направих си собствен брояч (като tyxo)
untitled.png
. Ползва датабаза като за всеки ден се записват уникалните посещения и общия брой удари (hits) на сайта . Направил съм си го за лична употреба , но все пак искам да си направя статистика посредством javascript . Имате ли някой JS който да може да ги изкара с графика например подобна на tyxo.бг .

Мерси предварително :p .

П.П. Може би ми трябва flash но все пак ако имате такава JS статистика споделете моля ви :)

Трябва ти GD Library ( в смисъл хоста да поддържа ) и пхп , ако не флаш и пхп :)

За какво ти е JS? единственото което ти трябва е да пишеш числата с GD imagecreatefromjpeg/png/gif от пхп нет :)

Благодаря и на двама ви за помоща , сега ще проверя какво мога да измисля , и ще дам support точката :) .

Горе