Искам да попитам кои да позлвам защото с 1.2.6 всичко си е ок но като сложих 1.3 не стават половината неща които бях направил :? проверих дали е от мен ама явно не
някои неща само не ми работеха с едни проверки за една форма като бях с 1.2.X си беше ок но като сложих 1.3.X 2 проверки не станаха не знам сега трябва да стоя с по сратия :?