Jquery 1.2.6 vs 1.3

JimBeam

Registered
Искам да попитам кои да позлвам защото с 1.2.6 всичко си е ок но като сложих 1.3 не стават половината неща които бях направил :? проверих дали е от мен ама явно не
 
някои неща само не ми работеха с едни проверки за една форма като бях с 1.2.X си беше ок но като сложих 1.3.X 2 проверки не станаха не знам сега трябва да стоя с по сратия :?
 
Ами незнам-ако ползваш в съчетание с jquery forms validator. Дава ли грешки в js-console?
 
JimBeam каза:
ако сменя този js jquery 1.3 с prototype ще си работи ли пак всичко ? :?

Естествено ,че няма да работи, защото са различни библиотеки. Но пък при упдейтите на прототъп няма такива бъгни и си работи и старото.
 

Back
Горе