Kaк се правят категории в форума?

ABRA

Registered
Как се правят категории в форума?Как да ги направя например
За сайта и форума
За сървъра и така :(
 
тая версия разплака всички начинаещи май ---

Влизаш в Администраторски панел
кликаш на Форуми
В полето Създай форум пишеш името на форумa/категория която искаш после натискаш създай.
Най-горе където пише "Тип на Форума" сменяш от "форум" на "категория"
както искаш ти в твоя случай...
Следващото "Родителски форум" избираш името на форума/категорията в която искаш добавиш гореспомената категория/форум...
и така натам(трябва да се ностроят правата на всеки форум за да се вижда от нужните потребители)

за правата незнам щото или версията е бъгава или превода на менюто не е в ред , но и за не мога да ги настроя правилно...всеки регистриран потребител може да трие квото си иска в моя форум нищо ,
че в опциите е забранено ...хахаха явно ще пробвам с бб2 що не мога да се оправа с това пък не знам пхп да се рова в муадмин или други файлове без да растроя нещо...хахах язък , че променях един темплайт загубих цял ден... пробвай и ти да видиш дали обикновените потребители могат да трият теми...що се чуда дали само при мене е тва или и при други!

Успех
 

Back
Горе