Kawasaki KX250f

  • Автор Автор Zion
  • Начална дата Начална дата

Zion

Registered
Здравейте, искам да ви се похваля с новия си мотор :P~ Марката е Kawasaki а модела KX250f. 250 куб. см., четиритактов. Чист крос...
Снимки може да видите ---> http://yovchevski.com/?p=194
:P~
 
Честит да ти е.
Да го караш със здраве и безаварийно дълги години
 
Внимавай все пак с този мотор.
Много хора (и деца) се пребиха.

Иначе Честито.
 
Як е да ти е честит аз по принцип си падам по пистаци имах 2 с които се пребих...и въпреки всичко ми е страст напоследък несъм карал само защото обещах на приятелката си но това не значи че съм се отказал.. :) Така че честито още веднъж и както админ каза внимавай.. аахахха кой го казва ще кажете ама по някога се случва..
 
КОлко к.с. е това чудо.Един приятел има такова мъничко моторче,около 75 cm3, а пък 36 к.с
 
Ами около 45к.с. е... Цената не ми се казва. Внос е от Англия и много бяга :) Тука 3 4 дни го карам всеки ден. Сега трябва да го занеса да му сменят масления филтър и маслото и го застъпам по балкана :) Мерси за честитките ;)
 

Back
Горе