Здравейте, искам да ви се похваля с новия си мотор ~ Марката е Kawasaki а модела KX250f. 250 куб. см., четиритактов. Чист крос...
Снимки може да видите ---> http://yovchevski.com/?p=194 ~
Як е да ти е честит аз по принцип си падам по пистаци имах 2 с които се пребих...и въпреки всичко ми е страст напоследък несъм карал само защото обещах на приятелката си но това не значи че съм се отказал.. Така че честито още веднъж и както админ каза внимавай.. аахахха кой го казва ще кажете ама по някога се случва..
Ами около 45к.с. е... Цената не ми се казва. Внос е от Англия и много бяга Тука 3 4 дни го карам всеки ден. Сега трябва да го занеса да му сменят масления филтър и маслото и го застъпам по балкана Мерси за честитките