KMPlayer проблем

dashe

Registered
Докато си гледах Prison Break ..и изведнъж ..
fsaf.jpg
 
Според мен ти се е прецакал плеара.Трябва да го деинсталне и да го инсталнеш пак.
 
а защо направо не ги гледаш с Winamp или MediaPlayer по добре ще е според мен иначе и аз исползвам същият Plaer :?:
 
с коя версия си аз го използвам от 1 година и веднъж само теглих нов за да съм по модата :D не ти препоръчвам друг този си е супер,ако искаш виш в замунда по нова версия от твоя и си я инстални :?: :roll:
 
"*" натискай докато се оправи.Натиснал си нещо и си намалил картианта.
Така братовчет ми го прецака и цял ден си играя да го оправя.
 
index каза:
"*" натискай докато се оправи.Натиснал си нещо и си намалил картианта.
Така братовчет ми го прецака и цял ден си играя да го оправя.
По принцип се прави със "Enter" ма ми се измества долу във дясно :П
 
Точно същият проблем имах и аз. Направо откачих докато го оправих.

Значи не съм сигурен. Пробвай с точката (.), тази до ентъра, който се намира долу в дясно :)

Цъкай я, докато изпише "По подразбиране" или така както на теб ти е удобно :)
 
HunteR каза:
Точно същият проблем имах и аз. Направо откачих докато го оправих.

Значи не съм сигурен. Пробвай с точката (.), тази до ентъра, който се намира долу в дясно :)

Цъкай я, докато изпише "По подразбиране" или така както на теб ти е удобно :)
Ох това бях го забравил и се оправи ест.
Благодаря. :)
 

Back
Горе