Привет. Инсталирах си KREDOR за кирилизация, но се питам няма ли начин по подразбиране да е фонетика и така хората като започват да пишат, дори да не изберат друга клавиатура, а и си пшат на латиница, да се конвертира правилно и да не се налага да трия мнения и да повтарям милион и един пъти да се пише на кирилица?
Благодаря предварително.
п.п.търсих вече половин час във форума, но не успях да намеря такава тема, а и всички сайтове на кото попадам и мат инсталиран KREDOR са по подразбиране на EN
Благодаря предварително.
п.п.търсих вече половин час във форума, но не успях да намеря такава тема, а и всички сайтове на кото попадам и мат инсталиран KREDOR са по подразбиране на EN