Learning PHP Scripting Project

meco

Registered
От скоро стартирахме 1 проект целящ тестване и разработка на PHP кодове. :)
Скоро ще бъде качен в SVN или Git с цел улесняване на разработването.
Първата ревизия вече е факт.
:arrow: REV 1

Changelog:
1rev
Добавен : Елементарен дизайн
Добавен : Регистер код

Проблем:
Logina не работи и незнам защо :? Моля за малко помощ. Някои който разбира да погледне. Всички който желаят да помогнат са добре дошли :)

meco каза:
От скоро стартирахме 1 проект целящ тестване и разработка на PHP кодове. :)
Скоро ще бъде качен в SVN или Git с цел улесняване на разработването.
Първата ревизия вече е факт.
:arrow: REV 1

Changelog:
1rev
Добавен : Елементарен дизайн
Добавен : Регистер код

Проблем:
Logina не работи и незнам защо :? Моля за малко помощ. Някои който разбира да погледне. Всички който желаят да помогнат са добре дошли :)

Качи го първо тука http://assembla.com и тогава може и да го видя...

Има страшно много забележки.
Не използвайте die() или exit
Използвайте повече ООП и измислете структурата да е така, че при евентуален редизаин да е лесно.

За сега тва

Хаха маняк, то има ли нещо, което си го писал сам. От сега мога да кажа, че си взел кода от моята система за WoW и си си променил малко имената на файловете :D:D Само не тръгвай да ме убеждаваш в обратното.

http://code.assembla.com/MBGWeB/subversion/changesets

сигурен съм, че от тука си взел всичко :D:D

П.С. Да добавя.... Нищо против нямам, че си ги зел, даже се радвам, ама поне като взимате кодове се уверете за какво са. Едва ли ще си ги оправиш сам. И явно не си забелязал, че съм ползвал дефинирани текстове, които ги викам където ми трябват. Тях трябва да си ги смениш на твой си текст иначе ще излизат както са написани. Също... ти въобще знаеш ли тази регистрация за какво се отнася?? Тази регистрация трябва да си я промениш от всякъде. Това беше за регистрация на нови герои за WoW. В db_config.php въобще забеляза ли какво има? Още ти седи базата данни mangos.

Код:
<input type="hidden" name="redirect"/>

с този код половината от login.php се обезсмисля. Поне да го беше оставил както беше.

П.С. 2: Опа, чак сега забелязах, че ника ти е от форума за мангос :D:D

Точно така а ти си един от създателите на системата от която се уча и раководя :D

Се пак някои ще ми обясни ли защо не мога да се логна :?

Горе