От една седмица с @d0brin правим фен сайт на сериала Legend of the Seeker.
Вече завършихме главната страница и ще попитам за някакви препоръки по дизайна или нпкаква допълнителна екстра към сайт която може да добавим.
Залусиги :
@d0brin - дизайна и флаша ! (БРАВО)
@bbc91 - този път аз само кодирам
(html/css/JQ) От скоро уча JQ и съм го използвал по логин-регистрация-забравена парола менюто, както и съм направил слайдер за клиповете от последните епизоди. Всичко е авторско. Сайта е видим перфектно под IE6 Firefox и Опера.
@pumpal - той ще напише системата за сайта когато аз и @d0brin сме готови с дизайна и кода.
Такам. Чакаме мнението на потребителите които са фенове на саерилала за техните препоръки преди да продължим с работата по сайта. !
http://premierabg.com/lots-bulgaria/index/
Вече завършихме главната страница и ще попитам за някакви препоръки по дизайна или нпкаква допълнителна екстра към сайт която може да добавим.
Залусиги :
@d0brin - дизайна и флаша ! (БРАВО)
@bbc91 - този път аз само кодирам
@pumpal - той ще напише системата за сайта когато аз и @d0brin сме готови с дизайна и кода.
Такам. Чакаме мнението на потребителите които са фенове на саерилала за техните препоръки преди да продължим с работата по сайта. !
http://premierabg.com/lots-bulgaria/index/