Legend Of The Seeker

Статус
Not open for further replies.

KlaXeN

Registered
Значи първо се извинявам, че го пускам сега понеже още не съм поръчал домейна.

Системата е правена лично от мен дизайна е готов, ако имате някакви препоръки, моля кажете ги да ги оправя.

Да допълня, че системата ми е още бета има админ панел за управление и само от там могат да се добавят потребители поне за сега ще е така докато намеря време да донапиша всичко.

http://beat0nline.info/lots/lots-alex/ това е демото на регнатия има функции за добавяне на картинки в галерията, която ще направя утре добавяне на информация за търсача добавяне на епизоди и т.н.

ето и засега сайта

УрЛ
Вход демо

Малко горе снимка не знам защо не си я направил, така че е еднакво растоянието от двата края... Но интересно ми е защо за favicon си сложил иконата на CS? :shock:

Като е на по-малка резолюция или като смалиш прозореца виж какво се получава с хедъра:

untitled.jpg

За да нямаш такива проблеми просто задай някаква конкретна ширина на сайта, така че да изглежда добре снимката. :)

През ie7 и mozilla се вижда чудесно. Favicon-a е защото сайта е такъв не "lots" а главния.

KlaXeN каза:
През ie7 и mozilla се вижда чудесно. Favicon-a е защото сайта е такъв не "lots" а главния.
Не искам да споря, а да ти помогна. Вижда се по различен начин, в зависимост от развивката. Явно размера е зададен с проценти. Прилагам снимки:

d23bb901223b6dbf354fd6fdfee61204_120x90.jpg

Това е на цял екран (1280x1024)

514a76108038c528c5bd5922209a48dd_120x90.jpg

Тук съм свил прозореца.

965b527bbbb79f727718adb7ad98e02b_120x90.jpg

Тук съм го нагласил, така че да изглежда добре.

Пробвах под IE 8, Mozila 3 и Chrome и се вижда еднакво. :wink:

Статус
Not open for further replies.

Горе