Значи:
Първо да поясня аз съм на безплатен хостинг Crying or Very sad Тегля си версията 2.8 за е107. И като инсталирам LGSL всичко добре, но когато добавя сървър LGSL не го засича. Тоест винаги показва, че е офлайн, а сървъра е онлайн Very Happy Та мисълта ми е възможно ли е да се оправи този проблем ?
Благодаря предварително
Първо да поясня аз съм на безплатен хостинг Crying or Very sad Тегля си версията 2.8 за е107. И като инсталирам LGSL всичко добре, но когато добавя сървър LGSL не го засича. Тоест винаги показва, че е офлайн, а сървъра е онлайн Very Happy Та мисълта ми е възможно ли е да се оправи този проблем ?
Благодаря предварително