load lang.xml failed

slideR

Registered
Здрасти наскоро ми се прецака нещо notepad ++! Като пиша примерно php текста не ми излиза цветен ами черен и като стартирам notepad ++ ми казва "load lang.xml failed"! Ако някой може да ми даде кода на lang.xml!
 

Back
Горе