S slideR Registered 13 Януари 2010 #1 Здрасти наскоро ми се прецака нещо notepad ++! Като пиша примерно php текста не ми излиза цветен ами черен и като стартирам notepad ++ ми казва "load lang.xml failed"! Ако някой може да ми даде кода на lang.xml!
Здрасти наскоро ми се прецака нещо notepad ++! Като пиша примерно php текста не ми излиза цветен ами черен и като стартирам notepad ++ ми казва "load lang.xml failed"! Ако някой може да ми даде кода на lang.xml!