Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Бележка: This feature may not be available in some browsers.
hah каза:http://storage.netinfo.bg/Banners/19869/728x90_b.swf
линк 2
Нощта те чака.
Хаха една от най-големите Български телекомуникационни фирми ,се умаза из целия нет с глупавата си грешка.Рекламата е от vbox7 ..
Снимка от vbox7: http://img138.imageshack.us/img138/7075/reklamanaloopbgvuvvbox7.png
Nikol4u каза:Е "нощта" не е ли правилният начин за записване?
Точно така е :?:paneznam каза:Е аз до колкото знам се пише Нощта.Сигурен съм, че е така, защото преди класната много се караше за това.До колкото знам правилото е нощ+(пълният член) та
:?: и аз мисля че е такаpaneznam каза:Е аз до колкото знам се пише Нощта.Сигурен съм, че е така, защото преди класната много се караше за това.До колкото знам правилото е нощ+(пълният член) та
Няма грешка според мен.renegat96 каза:Само аз ли не разбрах каква е грешката в банера им !? :shock:
renegat96 каза:Само аз ли не разбрах каква е грешката в банера им !? :shock:
hah каза:Говорите глупости.. не се пише с т..
смърт - смъртта ,има т накрая и се пише двойно т ,ама когато завършва на т ,къде видяхте в думата нощ ,Т? "Пред нощта аз.." ,глупости говорите ,къде видехте т? Нощ? Пише се "През ноща аз отидох.." не нощта..
renegat96 каза:Само аз ли не разбрах каква е грешката в банера им !? :shock:
Явно си само ти..