Скучно ми беше..
Код:
<?php
if(isset($_POST['smetni'])){
$love=rand(0,100);
echo"Вие си подхождате $love% <br />";
if (($love >= 0) && ($love <= 20))
{
echo"Вашата любов е <b>кучешка</b>";
}
elseif (($love >= 21) && ($love <= 40))
{
echo"Вашата любов е <b>детска</b>";
}
elseif (($love >= 41) && ($love <= 60))
{
echo"Вашата любов е <b>загряваща</b>";
}
elseif (($love >= 41) && ($love <= 60))
{
echo"Вашата любов е <b>много силна</b>";
}
elseif (($love >= 61) && ($love <= 80))
{
echo"Вашата любов е <b>неописуема</b>";
}
elseif (($love >= 81) && ($love <= 100))
{
echo"Вашата любов е <b>циганска</b>";
}
}else{
echo'<form method="POST" action="">
Вашето име:<br />
<input name="ime_twoe" type="text"/> <br />
Името на половинката ви:<br />
<input name="ime_polovin" type="text"/> <br />
<br />
<input name="smetni" type="submit" value="Сметни!"/></p> ';}
?>