Microsoft ASP.NET Проблем ...

dakata__92

Super Moderator
Здравейте колеги ! Наскоро започна да ми се показва едно съобщение при стартиране на лаптопа и немога да разбера как да оправя проблема .
Това е то и незнам как да го реша и изобщо защо се показа ... Благодаря предварително на хората които ще се отзоват, става дума за Win7 Home Premium :)
4907621A.png

dakata__92 каза:
Здравейте колеги ! Наскоро започна да ми се показва едно съобщение при стартиране на лаптопа и немога да разбера как да оправя проблема .
Това е то и незнам как да го реша и изобщо защо се показа ... Благодаря предварително на хората които ще се отзоват, става дума за Win7 Home Premium :)
4907621A.png
Това само при стартиране на лаптопа ли е ?
В смисъл когато зареди ?
Ако имаш инсталиран VS провери в настройките му дали не е зададено да проверява за някакви ъпдейти когато стартираш РС-то.
Въобще виж какви програми ти се зареждат със стартирането на системата.

Какво е VS ? Само при стартиране на машината се получава дори и да изключа всичко от Start UP - a , пак се получава :(

vinsbg каза:
dakata__92 каза:
Какво е VS ?
Visual Studio...
Нещо си инсталирал и му липсва .dll файл..
От къде спираш startup програмите ?
Run - Msconfig
Как да проверя коя програма изисква такъв файл ? Нещо и на Тъч Пада ми отстрани като почна да влача пръста надолу не ми се сваля страницата надолу ...
Модела на лаптопа ми е Toshiba Satellite C660 !

Пробвай да сканираш windows-a за грешки.
СЛЕД КАТО СКАНИРАШ И ПРЕДИ ДА FIX-НЕШ ГРЕШКИТЕ КОИТО ЩЕ ИЗЛЯЗАТ НАПРАВИ ЕДИН backup ЗА ВСЕКИ СЛУЧАЙ.
Ако не ти предложи програмата сама да направи Backup можеш да си го направиш от тук: Start -> Backup and Restore

Ето тук можеш да пробваш тази
1.Платена е, но имаш 15 дни тестово. Работи без проблеми - TuneUp

TuneUP Registry Cleaner помогна, но сега нещо на Тъч пада немога да сва.ям надо.у ст,аниците с п.ъзгане на п,ъста в к,ая на пада. Не ми извежда и на бутона FN нещата п,едпо.агам затова не ми позволява да ползвам опцията на тъч пада, защото не е заредило лентата на FN-a :(

dakata__92 каза:
TuneUP Registry Cleaner помогна, но сега нещо на Тъч пада немога да сва.ям надо.у ст,аниците с п.ъзгане на п,ъста в к,ая на пада. Не ми извежда и на бутона FN нещата п,едпо.агам затова не ми позволява да ползвам опцията на тъч пада, защото не е заредило лентата на FN-a :(

Първо задължително пробвай да си преинсталираш драйвера на touchpad-а.
Windows 7 Touch Pad Driver Toshiba
Линк с всички драйвери

vinsbg каза:
dakata__92 каза:

Линк с всички драйвери
Отново се показа този проблем с ASP.NET...

dakata__92 каза:
vinsbg каза:
dakata__92 каза:

Линк с всички драйвери
Отново се показа този проблем с ASP.NET...
След като преинсталира драйвера за тъчпада ?
Я виж на Device Manager-a всичко наред ли излиза с драйверите ?

Всичко е наред с драйверите но пак не се оправя тъч пада, а ASP.NET на второто включване на компа се показа след като го минах с ТънЪП... Немога да разбера какво му става на този комп, а за тъчпада се осетих че спря да работи когато изключих всички проглрами от стартъпа , но после всичките ги пуснах наново такаче си работят както преди няма изключена програма там :(

Мисля, че Windows-a доста се е омазал или са те налазили червеи/вируси.
Най - съм склонен да мисля, че е win-a.

Горе