A aquafresh Registered 22 Август 2009 #1 Искам да махна base ,защото ми обърква някой линкове , които са с "#"..Как да го махна без да се появяват бъгове като да изчезват картинките
Искам да махна base ,защото ми обърква някой линкове , които са с "#"..Как да го махна без да се появяват бъгове като да изчезват картинките