ЗДравейте , търсих относно този проблем , но никаде на намерих точен отговор.
Извеждам посредством php код информация от базата данни.
php кода извежда всичко без проблем и си работи чудесно...,
но когато въведа в базата данни в колоните текст на кирилица
то php кода ми изкарва само някакви въпросителни: "????????"
Имайте предвид.. , че на таблицата съм задал utf8_unicode_ci и на всяка колона в таблицата по отделно.. пробвах и с utf8_general_ci но отново същия проблем.
Нядавам се да помогнете , ако ви трябва нещо код или нещо друго... ще изпращам веднага.
Благодаря
Извеждам посредством php код информация от базата данни.
php кода извежда всичко без проблем и си работи чудесно...,
но когато въведа в базата данни в колоните текст на кирилица
то php кода ми изкарва само някакви въпросителни: "????????"
Имайте предвид.. , че на таблицата съм задал utf8_unicode_ci и на всяка колона в таблицата по отделно.. пробвах и с utf8_general_ci но отново същия проблем.
Нядавам се да помогнете , ако ви трябва нещо код или нещо друго... ще изпращам веднага.
Благодаря