Nadejda.net надежда нет - Мнения

strasburg

Registered
Здравейте, има ли хора от София, които са на "Надежда НЕТ"? Гледам имат много добри скорости и цени, но ме интересува наистина ли предоставят това което пишат и прекъсва ли интернета често?

http://Nadejda.net

Струва ли си да заменя Мегалана за тях?

Бил съм и на двата."Надежда за нет" както казва един приятел, не са лоши. При мен си бяха перфекте.... В общежитието бях на Мегалан. Също няма проблеми и имаха супер висока скорост.Аз бих избрал по-евтиното, но леко ще клоня към мегалан.
Нека и другите си кажат мнението :)

index каза:
Бил съм и на двата."Надежда за нет" както казва един приятел, не са лоши. При мен си бяха перфекте.... В общежитието бях на Мегалан. Също няма проблеми и имаха супер висока скорост.Аз бих избрал по-евтиното, но леко ще клоня към мегалан.

Мегалана са си добри и имат страхотна клиентска поддръжка, но много се скръндзят от към скорости, за това се чудя дали да не минавам на надежда нет. Повечето училища са заложили на тях и вероятно не са зле.

strasburg каза:
index каза:

Мегалана са си добри и имат страхотна клиентска поддръжка, но много се скръндзят от към скорости, за това се чудя дали да не минавам на надежда нет. Повечето училища са заложили на тях и вероятно не са зле.
В тия училища, където са на nadejda.net постоянно или няма интернет, или спира през 20 минути. Не си заслужава да сменяш megalan.

Аз съм на надежда.нет от сумати години понякога им спира интернета (1 - 2 пъти месечно я се случи я не) но съм много доволен от скороста в момента плащам 33 лв за 2 РС-та с реални ИП-та за офис скороста (предпоследната която е)

Vasil_90 каза:
Аз съм на надежда.нет от сумати години понякога им спира интернета (1 - 2 пъти месечно я се случи я не) но съм много доволен от скороста в момента плащам 33 лв за 2 РС-та с реални ИП-та за офис скороста (предпоследната която е)

Достигаш ли скороста която са написали? Уплоуд Даунлоуд 1 към 1 ли е? Удобно ли ще ти е да ми направиш един SpeedTest.net и да ми покажеш?

Angry на училищата им прекъсва, защото са вързани минимум 30 компютъра за тоя интернет и нали се сещаш? Освен това развалят се суичове, дечурлиги барат където н е им е работата, правят се на хакерчета и т.н.

Бях на надежда нет поне 2 години.
От банишора съм а там преди 5 години имаше само "надежда нет".
Много ( ама много ) са зле.
Имам тема тук написана преди доста време за тях специално.
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=31126

Виждам, че си се наострил да ги взимаш. Успех ти желая но май не си наясно
за каква фирма става въпрос.
Плащанията, офисите им, служителите им и каквото се сетиш друго за тях е "зле".
Не знам какви скорости са написали и какво пишат, че предлагат но ти ще си скъсаш нервите и искам когато това стане да се сетиш за тази тема.

Аз лично съм много огорчен от тях но в момента в който имах алтернатива ги смених и проблеми от там на сетне съм нямал.

За фирма Мегалан мога да кажа само хубави неща, защото съм ги ползвал служебно и знам, че проблеми няма.

admin преди 5 години интернет доставчиците не бяха толкова развити, трябва да го имаме в предвид. Преди 5 години, на който и нет да си пак спираше поне 2 пъти в месеца. :)

Nadejda.Net © 2008

Преди 5 години тепърва са се развивали. :)

Преди 2-3 години бях при тях. Не помня кога се отървах.
И тогава имаш мегалан и всички останали, но не и в банишора.
Пак ти казвам. Успех ти желая.
Особено ще те впечатли обслужването .

До скоро в Банишора нямаше нищо друго освен месни кабеларки и надежда нет.

Уж искаш мнение, а спориш. Щом ти харесват мини към тях, но после ще съжеляваш :)

Angry каза:
Уж искаш мнение, а спориш. Щом ти харесват мини към тях, но после ще съжеляваш :)

Защо усещам отрицателен тон? Не споря, а изваждам фактите.

Ами значи скороста е 66 / 33
Достигам около 35-40 Даун и 20-25 ъплоуд БГ / международно между 20-25 / 15-20 ...

Значи не знам за човека от банишора но аз съм от ЗФ, когато съм имал проблем звънкам им и до 30 минути имат екип при мен.

Горе