Need For speed Underground Проблем..

kzteam

Registered
Значи имам проблем свалих underground от zamunda и сега кат мина някоя писта давам вместо Continue Collect Reward и ме изфърля от игра защо така и може ли друг линк за underground!?
 
Този проблем го има още от излизането на играта. Решението като свършиш състезанието вместо "continue" даваш "restart" и след рестарта давая "end race" и то ти го помни като минато състезание.
Другото решение от настройките на windows-a, по точно регионите вместо на bulgaria ги променяш на English и нетрява да те изхвърля повече от играта.
 

Back
Горе