Този проблем го има още от излизането на играта. Решението като свършиш състезанието вместо "continue" даваш "restart" и след рестарта давая "end race" и то ти го помни като минато състезание.
Другото решение от настройките на windows-a, по точно регионите вместо на bulgaria ги променяш на English и нетрява да те изхвърля повече от играта.