B13_Savage
Registered
Здрасти. Има ли неони някъде тая игра :shock:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Бележка: This feature may not be available in some browsers.
Тъпа играDido_net каза:Аз съм я превъртал.. нямаше.. :shock:
Ами.. няма неони, обаче графиката ме кефи, също така има доста нови нещаB13_Savage каза:Тъпа играDido_net каза:Аз съм я превъртал.. нямаше.. :shock:![]()
Сравням с Ънърграунд 1 и 2 .Dido_net каза:Ами.. няма неони, обаче графиката ме кефи, също така има доста нови нещаB13_Savage каза:Тъпа играDido_net каза:Аз съм я превъртал.. нямаше.. :shock:![]()
![]()