No ip и компютър

topchokt

Registered
Здравейте регистриран съм в no-ip и имам инсталиран xamp. Всичко добре.. Но как се правеше сайта да се отваря с името от no-ip . * На БТК съм портовете ми са отключени -80 и 8000 . Спомням си че в един файл host беше , но къде се намираше този файл и как точно се попълваше не мога да се сетя ... Благодаря предварително ...
 

Back
Горе