Уф, българския ти език е на трагично ниво.
пише се "подържам", а не "потдържам"
пише се "успявам", а не "оспявам"
........
а граматиката вече е.....ужасяваща
Уф, българския ти език е на трагично ниво.
пише се "подържам", а не "потдържам"
пише се "успявам", а не "оспявам"
........
а граматиката вече е.....ужасяваща