OMG: 120-годишна баба поддържа форма с марихуана

Smirnoff

Registered
120-годишна баба поддържа форма с марихуана



Дали тайната на дълголетието не се крие в забранената билка индийски коноп не е ясно, но със сигурност канабисът по никакъв начин не е навредил до момента на 120-годишната индийка Фула Наяк.

Повече от столетие старата дама всекидневно опъва по няколко цигарки с марихуана. Тя твърди, че се чувства много добре и няма никакво намерение да се отказва от навика си.

„Нямам идея откъде идва дълголетието ми“, коментира пред вестник Сън старата жена. „Много от роднините ми се споминаха далеч по-млади от мен.“

Компания за по цигарка й правят 92-годишната дъщеря и внучето и, който е „само“ на 72.

П.С. ***

Малеее... :!: :!: жестоко се замислям дали да не си купя и аз.. :lol:
 
Абе не се знае след колко секунди ще умре, това, че е довживяла до 120г. с марухуана не значи, че и още ще живее.

Кой знае какви са и вътрешностите :? .
 
admin каза:
Това доказва моята теория, че тъпаците живеят по-дълго.
:lol: :lol: :lol: :lol:
От утре почвам и аз да опъвам по няколко цигарки с марихуана :lol:
Дано ми помогне :shock:
 
Player_pz каза:
admin каза:
Това доказва моята теория, че тъпаците живеят по-дълго.
:lol: :lol: :lol: :lol:
От утре почвам и аз да опъвам по няколко цигарки с марихуана :lol:
Дано ми помогне :shock:

Само кажи кога и каде и съм с тебе пич :D отдавна съм го замислил ама нямам компания точно за тая цел :? аз ти предлагам направо по цел ден да пафкаме па може и до 240 да доживеем :p
 
pacito каза:
Само кажи кога и каде и съм с тебе пич :D отдавна съм го замислил ама нямам компания точно за тая цел :? аз ти предлагам направо по цел ден да пафкаме па може и до 240 да доживеем :p

ако пушиш по цяб ден може и до 240 години да стигнеш но може и 24 да не стигнеш
 
mizarck каза:
pacito каза:
Само кажи кога и каде и съм с тебе пич :D отдавна съм го замислил ама нямам компания точно за тая цел :? аз ти предлагам направо по цел ден да пафкаме па може и до 240 да доживеем :p

ако пушиш по цяб ден може и до 240 години да стигнеш но може и 24 да не стигнеш
По-вероятно е да не стигнеш 24 :)
 
Ехеееее... баси бабата,тя явно не ги е пушила тия треви,а по скоро си е правила чорба от канабис,баница от канабисови листа,яхния с канабис и много др. манджи...

А сега по-сериозно,това е изключение.Да знаете за друг случей,който е подобен.На всеки човек организма му е уникален и веднага ще Ви дам пример.До чернобил има селца,в които живеят хора,скоро даваха по някой канал баба 70-80г. да яде огромни домати близо до чернобил.
Не се лъжете на тези статии(Едва ли има такива,но аз да кажа :) ),не е лошо да се пробва,но не е да се злоупотребява.
 

Горе