За хората като мен няма такива неща.... лигаве съм си.
Твърдо за избиването на турци/цигани/румънци ... само тях ги ебавам, псувам / бия ... :twisted: иначе не ми дреме много..
казвам на дасклатка за 3 и не ме занимават. Но, наистина тъпо е гаврата с други хора... ( освен ако не е циганин )... нищо лично. Поне аз ги мразя :?:
Твърдо за избиването на турци/цигани/румънци ... само тях ги ебавам, псувам / бия ... :twisted: иначе не ми дреме много..
казвам на дасклатка за 3 и не ме занимават. Но, наистина тъпо е гаврата с други хора... ( освен ако не е циганин )... нищо лично. Поне аз ги мразя :?: