PayPal влияе ли се от курсовете?

Radko

Registered
Попрницип в акаунта си в пейпал имам 1.5 евро, обаче главната ми сметка съм я направил да е в долари и съответно ги конвертира от евро в долари. Та вчера като влизах имах 1.9 долара.

Днеска си влизам и имам 1.89 долара :shock: Та въпроса ми е, пейпал влияе ли се от курсовете на валутите? Смисъл мислех че като конвертира валутите го прави еднократно...

Ако си получил парите в Евро си остават в тази валута. Ако решиш да плащаш нещо в долари тогава ще ги обърне при плащането.

Имаш един бутон Total balance в кутийката под PayPal balance. Цъкаш на View и виждаш колко пари в коя валута имаш. Горе общото е обърнато според курса, но реално парите ти се пазят във валутата, в която си ги получил

ПП. Имаш и един бутон currency converter и в дясната колона можеш да си ги обърнеш в каквато валута искаш.

Ако ще си го ползваш само за да ти превеждат суми ти трябва само валиден e-mail.

Ако искаш обаче и да пазаруваш с пейпал или да си вземеш натрупаните в акаунта пари ти трябва и дебитна или кредитна карта, която след регистрацията да потвърдиш (аз съм с Visa Electron).

Може ли да се смени името след регистрацията, понеже смятам ако натрупан сума да сменя името с това на баща ми и да въведа картата му :D

god_of_cs каза:
Може ли да се смени името след регистрацията, понеже смятам ако натрупан сума да сменя името с това на баща ми и да въведа картата му :D

може но трябва да пишеш на съппорта

Горе