PC - Телевизор

boby

Registered
как мога да свържа PC-то с телевизора, тоест каквото се показва на монитора, това да излиза на телевизора. Видеокартата ме не е nVidia. С Windows XP съм.
 
boby каза:
как мога да свържа PC-то с телевизора, тоест каквото се показва на монитора, това да излиза на телевизора. Видеокартата ме не е nVidia. С Windows XP съм.

Ако не се лъжа имаше някакъв специялен кабел и с него просто ги свързваш. Мисля че небеше много скъп.
 
iwanov каза:
boby каза:
как мога да свържа PC-то с телевизора, тоест каквото се показва на монитора, това да излиза на телевизора. Видеокартата ме не е nVidia. С Windows XP съм.

Ако не се лъжа имаше някакъв специялен кабел и с него просто ги свързваш. Мисля че небеше много скъп.

Картата ти трябва да има TV-out. Кабела не е скъп. Всичко се настройва от контрол панела на картата и телевизора го пускаш все едно е на видео.
 
StormBreaker каза:
iwanov каза:
boby каза:
как мога да свържа PC-то с телевизора, тоест каквото се показва на монитора, това да излиза на телевизора. Видеокартата ме не е nVidia. С Windows XP съм.

Ако не се лъжа имаше някакъв специялен кабел и с него просто ги свързваш. Мисля че небеше много скъп.

Картата ти трябва да има TV-out. Кабела не е скъп. Всичко се настройва от контрол панела на картата и телевизора го пускаш все едно е на видео.
За съжаление нямам TV аут. Благодаря и на двама ви.
 

Back
Горе