[PES 2009] Има ли начин да показва истинските имена

tarikatcheto

Registered
В пес 2009 показва някакви глупави имена като South England, Pompi, а всъщност това са Портсмут, Арсенал и т.н. Има ли начин да показва истинските им имена?
 
Мисля, че няма начин да показва искатенските имена защото самата игра няма лиценз за това като FIFA. Но все пак мовеж да потърсиш някои пач правен от фенове на играта който може да оправя това.
 

Back
Горе