phbb3Активиране на актуалнт

Invasionn

Registered
Как да направя потребители да се регват без да без да потварждават от емаила си .
ДЕмек като се регистрират веднага да влизат
 
Админ панел >> В ляво в менюто "Главни настройки" цъкаш на "Регистрация на потребители" >> И слагаш отметката на "Няма" :?:
 

Back
Горе