I Invasionn Registered 16 Септември 2009 #1 Как да направя потребители да се регват без да без да потварждават от емаила си . ДЕмек като се регистрират веднага да влизат
Как да направя потребители да се регват без да без да потварждават от емаила си . ДЕмек като се регистрират веднага да влизат
debian Registered 16 Септември 2009 #2 Админ панел >> В ляво в менюто "Главни настройки" цъкаш на "Регистрация на потребители" >> И слагаш отметката на "Няма" :?:
Админ панел >> В ляво в менюто "Главни настройки" цъкаш на "Регистрация на потребители" >> И слагаш отметката на "Няма" :?: