Photoshop Версия

Ами това е , portable = преносим , качваш го на флашката и го ползваш където искаш.Няма нужда от инсталация.
 
Някой Portable програми са с орязана фукнционалност - липсват дадени модули или опции от програмите. Също така при някой липсва и Help менюто. Зависи от дадения Portable файл.

Ако се нуждаеш от програмата и ти трябва да се учиш или подобни неща - инсталирай си пълната версия, а това може да го имаш ако отидеш в някоя зала или приятел, който няма програмата и да си свършеш нещо набързо.

Поне аз бих направил така
 
Значи по добре Extended :)
Последно тей тей съм пуснал тема за това да попитам ами другите програми като имат Portable а нямат Extended какво правим ?
 
Extended е с допълнилни разширения/плъгъни/или нещо такова.
Като няма Extended версия ,сваляш си обикновенната името.exe :idea:
 
Portatable е преносима както ти казаха по-горе. Лошото на тия програми е че са яко бъгави и не помнят настройките които им правиш.
При преносимите шопчета, функцията за текст не работи.

Extended версията е с разширени функции от нормалния фотошоп (не този който е portatable)
 

Back
Горе