F FestarBG Registered 26 Май 2009 #2 Като например създадеш с php един xml файл и после го парснеш в флаша.
D darcstone Registered 26 Май 2009 #3 FestarBG каза: Като например създадеш с php един xml файл и после го парснеш в флаша. Увеличете... а можели да ми дадеш линк да прочета как точно става
FestarBG каза: Като например създадеш с php един xml файл и после го парснеш в флаша. Увеличете... а можели да ми дадеш линк да прочета как точно става
M miro_94 Registered 26 Май 2009 #4 darcstone каза: FestarBG каза: Като например създадеш с php един xml файл и после го парснеш в флаша. Увеличете... а можели да ми дадеш линк да прочета как точно става Увеличете... http://gotoandlearn.com/play?id=22
darcstone каза: FestarBG каза: Като например създадеш с php един xml файл и после го парснеш в флаша. Увеличете... а можели да ми дадеш линк да прочета как точно става Увеличете... http://gotoandlearn.com/play?id=22